Gabinety logopedyczne  Centrum Logopedii "Źródło Mowy"

Galeria

Pola oznaczone * są wymagane.

Portale

Dziękuję za zainteresowanie ofertą prowadzonego przeze mnie centrum logopedycznego pod firmą "Źródło Mowy" Centrum Logopedii. Do Państwa dyspozycji pozostają wykwalifikowani  logopedzi prowadzący terapię w trzech przyjaznych gabinetach, które są wyposażone w najnowsze pomoce dydaktyczne.

Gabinet 1                               Gabinet 2

Gabinet 1

gabinet 2

 

 

 

 

 

 

Gabinet 3

znajdź Krasnala .....

 

Logopeda jest terapeutą mowy i języka. Jego zadaniem jest ocena i terapia mowy. Pomaga przy problemach z komunikacją u ludzi w każdym wieku. Dąży do umożliwienia pozyskania jak najlepszych zdolności językowych. Korzystając ze specjalistycznej wiedzy oraz pomocy naukowych w tym najnowszego oprogramowania multimedialnego. Pracuje bezpośrednio z pacjentem oraz przekazuje wskazówki dla opiekunów do pracy w domu. Praca logopedyczna jest często wieloletnim, mozolnym procesem, ale efekty mogą być zadziwiające i dawać ogromną satysfakcję zarówno ćwiczącemu, jego rodzicom jak i logopedzie.

Logopeda pomaga dzieciom i dorosłym przede wszystkim przez:

  • kształtowanie prawidłowej mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, czyli dbanie o jak najlepszy prawidłowy jej rozwój pod względem fonetycznym, gramatycznym i leksykalnym,
  • doskonalenie mowy już ukształtowanej,
  • usuwanie wad mowy,
  • nauczanie mowy (mówienia i rozumienia) w wypadku jej utraty lub braku,
  • usuwanie zaburzeń głosu,
  • usuwanie trudności w czytaniu i pisaniu

 

Mam nadzieję, że przeglądanie mojej strony sprawiło Wam przyjemność i że znaleźliście Państwo ciekawe i przydatne informacje.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego